Nauczy Ciele – czyli o strajku słów kilka

Od 8 kwietnia trwał strajk nauczycieli, grupy świętych krów bo nauczycielami bym ich nie nazwał.
Za strajkiem stał ZNP na czele którego stoi Schetyna Broniarz.
Czy nauczyciele w Polsce zarabiają mało nie mi to osądzać ale strajk w trakcje egzaminów gimnazjalnych czy ósmoklasistów pokazał jak wielu z nich powinno zmienić zawód jeśli ten im się nie podoba.

Bawi mnie to, że taki nauczyciel potrafi pracować 4h dziennie, chciałby za to nie wiadomo ile bo tłumaczy się, że się musi w domu przygotowywać 😀 Widziałem przez czas swojej edukacji wielu takich nauczycieli bardzo dobrze przygotowanych do nauczania, całe 45min czytania z podręcznika, i to mamy nazywać przygotowaniem do zajęć. Skoro oni muszą się przygotowywać i chcą by im za to liczono jako godziny pracy to uczniowie odrabiający prace domowe powinni mieć z automatu wystawiane lepsze oceny, też pracują w domu.

Tych nauczycieli którzy strajkowali podczas przeprowadzanych egzaminów powinno się zwolnić, samorządy poradziły sobie z sytuacją i Ci strajkujący sami strzelili sobie w stopę pokazując, że bez nich placówki oświaty świetnie działają. Od września powinni zastać zamknięte drzwi szkół.

Cieszy mnie że Platforma widząc, że nic już nie ugra wycofała się ze wspierania Broniarza po czym ten zawiesił strajk nie informując swojej trzody nauczycieli zjednoczonych w związku. Brawo sPOKO, zaszkodziliście PiSowi i teraz górujecie w sondażach.

Zabawne jest też to, że za czas strajku chcą pieniądze. Za co? Za cyrk i przebieranki?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *